Disens Group

Cafe Genius

Project Details

Cafe Genius
Project type: Cafe
Status: Completed
Design year: 2024
Built area: 145 m
Location: Tehran
Client: Mr Bahrami

این کافه با هدف ایجاد فضایی مهیج و جذاب برای بازی و سرگرمی جوانان طراحی شده است. در این کافه میتوانید تجربه انواع بازی های دو نفره و گروهی را داشته باشید و لذت ببرید.

♦رنگ ها و تزیینات: با ترکیب رنگ های سفید، طوسی و زرد، به دنبال ایجاد جوی زنده و شاداب در فضا هستیم. رنگ زرد به عنوان نمادی از
طراوت و شادی، به همراه رنگ های دیگر، فضا را به مکانی پویا تبدیل میکند. همچنین سعی کردیم تا حد امکان با انتخاب تزئیات، دید ساختارشکنانه ای داشته باشیم چرا که میخواستیم طبق سلیقه نسل Z کار کرده باشیم و این نسل با کلیشه ها غریبه است!

♦مبلمان و تجهیزات: با توجه به مخاطبان جوان و مدرن این کافه، از مبلمان مدرن و طراحی های نوین استفاده کرده ایم تا به مخاطبان جوان ارائه ی یک فضای جذاب و متفاوت را داشته باشیم. البته در بعضی قسمت ها سعی کردیم با به کار گیری از مبلمان کلاسیک، حس و حال مافیا را در فضا به وجود آوریم.

♦روشنایی مناسب:در نظر داشته ایم که با توجه به محل کافه در زیرزمین، نورپردازی مناسبی را فراهم کنیم. بنابراین، از نور سفید و یکنواخت در سراسر فضا، همراه با نورهای متمرکز برای تاکید بر تزئینات دیواری استفاده کردیم. همچنین، سیستم تهویه ای پیشرفته ای را در نظر گرفته ایم تا هوای کافه را بهینه کرده و برای مخاطبان محیطی خنک و راحت فراهم کنیم.

♦فضاسازی مناسب: در این کافه فضای بازی های گروهی در دو اتاق مجزا از فضای اصلی کافه تفکیک شده تا سر و صدای ناشی از این بازی ها آزار دهنده نباشد.
یک فضای وی آی پی هم برای برگزاری جشن ها و تولد ها در نظر گرفته شده که در مجاورت فضای اصلی کافه قرار گرفته و با رنگ زرد و مبلمان کلاسیک تفکیک شده است.

About Us

Disens Architecture Group will create new memories for you. We are looking for your peace of mind

Contact Us

:Phone

09124263102
09122069075
09121257957

Social Media

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.