Disens Group

Khalili home

Project Details

Khalili Home
Project type: Residential
Status: Completed
Design year: 2022
Built area: 320 m
Location: Lahijan, Gilan
Client: Mr Khalili

در طراحی داخلی این آپارتمان در سعادت آباد، تلاش شده است تا یک فضای آرام و زیبا با رویکرد مدرن ایجاد شود که با توجه به تمایلات مالک و محدودیت‌های بودجه، حداکثر کارایی را داشته باشد.

رنگ‌ها و تزیینات: با توجه به علاقه مالک به رنگ سبز پاستلی، سعی شده با ترکیب این رنگ و طوسی (به عنوان رنگ خنثی )احساس آرامش را در ساکنان ایجاد کند. استفاده از جزئیات ساده و زیبا مانند تابلوها یا گلدان های‌مدرن و پرده‌های سبک نیز از جمله تزیینات این آپارتمان میباشد.

♦مبلمان و تجهیزات: از مبلمان ساده و با کیفیت با رنگ‌ها و الگوهایی که با رنگ سبز پاستلی هماهنگی دارند، استفاده شده است. این مبلمان به طور کامل با فضای اتاق هماهنگ شده است تا یک حس تمامیت و هماهنگی را برای سکنه ایجاد کند و هم اینکه با توجه به محدودیت متراژ ، استفاده بهینه از فضا را داشته باشیم.

♦روشنایی مناسب: نورپردازی مناسب و جذابیت روشنایی در اتاق خواب مهم است. استفاده از نورپردازی های مختلف مانند لامپ های آویز، لامپ های نشیمنگاه و لامپ های دیواری مخفی به عنوان روشنایی اصلی و نورپردازی فضایی، برای ایجاد فضای دلنشین و دلپذیر دارای اهمیت است.

♦فضاسازی مناسب: در طراحی این فضا سعی شده با انتخاب ابعاد مناسب برای مبلمان و دیگر وسایل، فضای کافی برای حرکت ایجاد شود، و همچنین استفاده از آینه‌ها در جای مناسب می‌تواند  اتاق را بزرگتر و دل بازتر به نظر برساند.

About Us

Disens Architecture Group will create new memories for you. We are looking for your peace of mind

Contact Us

:Phone

09124263102
09122069075
09121257957

Social Media