Disens Group

Rezayi Home

Project Details

Rezayi Home
Project type: Interior Villa
Status: Under construction
Design year: 2024
Built area: 320 m
Location: Motel ghoo, Mazandaran
Client: Mr Bahrami

طراحی این ویلا در سلمان شهر، با نگاهی مدرن و طراحی داخلی بی‌نظیر، برای فراهم آوردن تجربه‌ای بی‌نظیر از زندگی در مجاورت با طبیعت زیبا و امکانات شهری متنوع، انجام شده است.
این ویلا به طور کامل با توجه به نیازها و خواسته های مالکان خود، طراحی شده‌است. طبقه پایین این ویلا به عنوان مرکز زندگی و تفریح مطرح است، با اتاق نشیمنی شیک و راحت، آشپزخانه‌ای که به دلیل رنگبندی آرامش‌بخش خود، همچون یک آرامگاه از شلوغی‌های روزمره دوری می‌کند، و استخری که امکان سرگرمی و تفریح در فضایی منحصربه‌فرد را فراهم می‌کند.

♦رنگها و تزئینات: در طراحی این ویلا از رنگ کرم و بژ به عنوان رنگ زمینه و رنگ سبز به عنوان رنگ شاخص استفاده شده . همچنین سعی شده با تعبیه خطوط عمودی و افقی روی دیوار ضمن ایجاد تزئینات مدرن روی دیوار، فضا بلندتر و کشیده تر به نظر رسد.

♦مبلمان و تجهیزات: در این ویلا همانطور که نمای خارجی به سبک مدرن طراحی شده، مبلمان داخلی نیز در هماهنگی با باقی فضاها به سبک مدرن و مینیمال انتخاب شده است. برای فضای زیر پله نیز از دو مبل تک نفره و یک کتابخانه برای ایجاد حس صمیمیت استفاده کردیم.

♦روشنایی مناسب: با تعبیه پنجره های بلند و پرده نازک سعی شده حداکثر استفاده از نور طبیعی روز انجام شود، همچنین از نور های مصنوعی به شکل یکنواخت در سراسر فضا  استفاده شد.  

♦فضا سازی مناست: برای طبقه همکف طبق خواسته مالک سعی کردیم یک فضای یکدست و دلباز داشته باشیم. بنابراین آشپخانه و فضای ناهار خوری را در جوار هم قرار دادیم.

About Us

Disens Architecture Group will create new memories for you. We are looking for your peace of mind

Contact Us

:Phone

09124263102
09122069075
09121257957

Social Media